+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Dwór Karolówka – Hotele Pensjonaty Zakopane

Hotele Pensjonaty Zakopane

Hotel Dwór Karolówka ze względu na swój butikowy charakter urzeka kameralną atmosferą pensjonatu. Lokalizacja Hotelu w Zakopanem między Jaszczurówką a Cyrhlą w najbliższym sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego sprzyja szczególnie pobytom wypoczynkowym dla rodzin z dziećmi. Hotel położony jest na wysokości około 1000m n.p.m., nad kotliną Zakopiańską, w której znajduje się centrum Zakopanego, posiada dzięki temu doskonały mikroklimat. Wokół hotelu panuje cisza, powietrze przesycone jest zapachem lasu w lecie i zimie. Szczególną zaletą tej lokalizacji jest brak smogu, który niestety okresowo występuje nad centrum Zakopanego.

Restauracja Dwór Karolówka – Hotele Pensjonaty Zakopane

Restauracja Karolówki specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej Podhala i Zakopanego.

Hotel Dwór Karolówka – Strefa Spa

Posiada bezpłatną dla gości strefę Spa z Saunami i Jacuzzi. Gabinety masażu i kosmetyki estetycznej świadczą usługi w zakresie pielęgnacji i modelowania ciała. Strefa rekreacji oferuje stoły bilardowe i do tenisa stołowego oraz siłownię z profesjonalnym sprzętem firmy Kettler. Dwór Karolówka – Hotele Pensjonaty Zakopane swoim gościom oferuje całoroczne pakiety wczasowe z pełnym wyżywieniem. Szczególne oferty w okresach Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Wielkanocy. W tych terminach w pakiety obejmują wyjątkowe świąteczne menu, oparte na tradycyjnych recepturach podhalańskiej kuchni. Nasi goście mają zagwarantowany bezpłatny monitorowany parking w ogrodzie hotelu.

Posiadamy salę konferencyjną – Dwór Karolówka Hotele Pensjonaty Zakopane

wyposażoną w sprzęt multimedialny, zapewniamy profesjonalną obsługę konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych dla firm. Organizujemy atrakcje plenerowe, kuligi, ogniska, biesiady z kapelą góralską.

Vouchery z bogata oferta pakietów wypoczynkowych i świątecznych zaprasza Dwór Karolówka – Hotele Pensjonaty Zakopane

pensjonat zakopane, hotele pensjonaty zakopane