+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Pokoje Zakopane Hotel Dwór Karolówka***

pokój jednoosobowy

Pokój Jednoosobowy

Wygodny jasny pokój urządzony w klimacie stylu zakopiańskiego posiada krzesła i stolik do pracy oraz wygodne duże łóżko. Pokój wyposażony jest w telewizor.
pokój dwuosobowy standard pokoje zakopane

Pokój Dwuosobowy – standard

Jest to wygodny, jasny pokój, urządzony w stylu zakopiańskim. Wyposażony w oryginalne meble, wygodne łóżko małżeńskie oraz stół i krzesła. W pokoju znajduje się telewizor.
pokój dwuosobowy

Pokój Dwuosobowy – standard z balkonem

Jest to wygodny, pokój z balkonem, urządzony w stylu zakopiańskim. Wyposażony w oryginalne meble, łóżko małżeńskie oraz stół i krzesła. W pokoju znajduje się telewizor.
pokój dwuosobowu de lux

Pokój Dwuosobowy De Lux

Jest to wygodny, przestronny, jasny pokój, urządzony w stylu zakopiańskim. Wyposażony w oryginalne meble, wygodne łóżko małżeńskie. W strefie wypoczynku wygodna kanapa lub fotele, stolik oraz telewizor.
pokój dwuosobowy z balkonem

Pokój Dwuosobowy De Lux z balkonem

Jest to przestronny pokój z balkonem, urządzony w stylu zakopiańskim. Wyposażony w oryginalne meble, wygodne łóżko małżeńskie. W Strefie wypoczynku wygodna kanapa lub fotele, stolik oraz telewizor.
pokój trzyosobowy

Pokój Trzyosobowy – standard

Jest to wygodny , jasny pokój, urządzony w stylu zakopiańskim. Posiada oryginalne meble, wygodne łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze oraz stół i krzesła. W pokoju znajduje się telewizor.
pokój trzyosobowy z balkonem

Pokój Trzyosobowy z balkonem

Jest to wygodny przestronny, jasny pokój , urządzony w klimacie stylu zakopiańskiego. Wyposażony w oryginalne meble z woskowanego litego drewna, wygodne łóżko małżeńskie oraz przyjemne miejsce do wypoczynku w postaci wygodnej kanapy lub foteli i stolika i telewizor.
rodzinne studio

Rodzinne Studio Dwupokojowe

Studio posiada dwa osobne jasne pokoje i urządzone jest w klimacie stylu zakopiańskiego. Wyposażone w oryginalne meble z woskowanego litego drewna, w jednym z pokoi znajduje się wygodne łóżko małżeńskie w drugim dwa lub trzy łóżka pojedyncze oraz stół i krzesła i telewizor.
studio de lux

Rodzinne Studio De Lux

Przeznaczone jest dla 4 osób, składa się z dwóch pokoi i jednej łazienki. Idealne dla rodzin z dziećmi lub grona przyjaciół. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor. Posiadamy studio dwupokojowe de Lux z balkonem lub oknem panoramicznym.
apartament zakopane

Studio – Apartament

Komfortowy apartament, pełen światła, składa się z dwóch pokoi – przestronnego pokoju dziennego z wygodnymi fotelami i telewizorem oraz sypialni. Apartament ten posiada balkon.