+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Restauracja Zakopane Hotel Dwór Karolówka

Karolówka Restauracja Zakopane Pstrąg

Regionalna Restauracja Karolówka

Zasmakujcie w specjałach kuchni Podhala. Nasze dania zadowolą zarówno smakoszy golonki, karkówki podawanej z Moskolami jak i zwolenników różnorodnych pierogów oraz lekkich sałatek. Polecamy specjalność naszej restauracji – sałatkę z wędzonym u nas pstrągiem. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, specjalnie aranżowanej, romantycznej kolacji we Dwoje. Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy również specjalne przysmaki. Karta Restauracji Zakopane Karolówka, oferuje specjalne menu dla dzieci, dla wegetarian oraz osób nie tolerujących glutenu.

menu restauracji zakopane

Menu Restauracji i oferta dla grup

Restauracja Karolówka serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego codziennie od 8.00 do 10.00. Oferta a’la carte restauracji jest dostępna od godziny 12.00 do 21.30. Zapraszamy Państwa na biesiady regionalne z kapelą góralską oraz biesiady grillowe w otoczonym lasem ogrodzie hotelu. Oferujemy dania regionalne wyróżnione w konkursie Smaki Podhala – smakipodhala.eu/szlak-kulinarny/ Zapewniamy również gastronomiczną obsługę konferencji i spotkań biznesowych, obsługujemy wycieczki i grupy zorganizowane. Oferujemy również obsługę cateringową Państwa uroczystości.

wesela restauracja zakopane

Przyjęcia okolicznościowe

Wesele w Zakopanem, w malowniczej scenerii Tatr z Młodą Parą w góralskiej dorożce, to wesele o jakim Państwo marzą. Zapraszamy do zorganizowania w Restauracji Karolówka wesela z kompleksową obsługą również w zakresie usług dekoratorskich. Proponujemy specjalne menu na rodzinne imprezy okolicznościowe, komunie, zaręczyny. Naszym atutem są tradycyjne regionalne receptury stosowane w naszej kuchni oparte na serach i innych świeżych produktach dostarczanych z ekologicznie czystych terenów Podhala, a także usługi naszego cukiernika w zakresie przygotowania ciast i tortów.

Karolówka Restauracja Zakopane zaprasza na specjały Podhala przygotowane z produktów regionalnych według oryginalnych receptur.

Dekoracje zostały wykonane przez firmę dekoratorską : Zobacz więcej aranżacji i kontaktuj się bezpośrednio