+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

[:pl]

Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Hotelu Karolówka w Zakopanem zorganizuje dla Państwa przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne i bankiety firmowe.

Hotel Dwór Karolówka dzięki wyjątkowej scenerii lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego i profesjonalnej obsłudze jest wymarzonym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych w Zakopanem.
Przyjęcia okolicznościowe
Oferujemy wykwintne menu na wesela, chrzciny, komunie, rocznice, uroczyste bankiety itp. zgodne z Państwa oczekiwaniami. Przyjęcia okolicznościowe w zależności od Państwa upodobań możemy zorganizować w stylowym i eleganckim wnętrzu restauracji lub w sali klubowej, każda z nich przeznaczona jest dla ok.60 osób.

Zaaranżujemy je stosownie do charakteru uroczystości, zapewnimy niezapomnianą atmosferę, którą dopełni stosownie dobrana muzyka. Nasza kuchnia oferuje szeroki wybór dań ciepłych serwowanych lub podawanych w formie bufetu w podgrzewaczach i bemarach oraz dań zimnych i przekąsek. W trakcie przyjęcia udostępniamy automatyczny ekspres do kawy. Zapraszamy również do skorzystania z szerokiej oferty alkoholi w tym piwa lanego. Przy zakupie kegi piwa 20l udostępniamy do samodzielnego korzystania chłodzony roll-bar do piwa. Zapraszamy Państwa do Hotelu Dwór Karolówka w Zakopanem.

wesele zakopane

Oferta weselna

Przedstawiamy wyjątkową ofertę weselną przygotowaną specjalnie dla Państwa na ten uroczysty, niezapomniany dzień. Tak aby Młoda Para oraz Goście mogli w pełni cieszyć się tym niezwykłym wydarzeniem.

spa zakopane

Oferta przyjęć

Oferta przyjęć okolicznościowych – Restauracja hotelu zaprasza do skorzystania z oferty gastronomicznej i sal bankietowych oraz cateringu w czasie organizowania przyjęć i eventy.

[:en]

Regional Restaurant Karolówka in Zakopane – celebrations & banquets

Restaurant Karolówka in Zakopane arrange for you receptions, family celebrations and banquets.

Przyjęcia okolicznościowe
Karolówka Hotel, thanks to its wonderful surroundings of the Tatra mountains and with its professional service, is a perfect place to hold celebrations like weddings, baptism, first communion or anniversary parties.

The stylish interior of the restaurant will be decorated according to your individual desires so as to ensure unforgettable atmosphere, accompanied by carefully chosen music. Our chefs offer varied menu catering for your individual wishes.

wesele zakopane

Oferta weselna

Wedding offer

oferta przyjęć

Oferta przyjęć

Celebration parties offer – Restauracja Hotel Dwór Karolówka

[:]