+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Hotelu Karolówka w Zakopanem zorganizuje dla Państwa przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne i bankiety firmowe.

Hotel Dwór Karolówka dzięki wyjątkowej scenerii lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego i profesjonalnej obsłudze jest wymarzonym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych w Zakopanem.
Przyjęcia okolicznościowe
Oferujemy wykwintne menu na wesela, chrzciny, komunie, rocznice, uroczyste bankiety itp. zgodne z Państwa oczekiwaniami. Przyjęcia okolicznościowe w zależności od Państwa upodobań możemy zorganizować w stylowym i eleganckim wnętrzu restauracji lub w sali klubowej, każda z nich przeznaczona jest dla ok.60 osób.

Zaaranżujemy je stosownie do charakteru uroczystości, zapewnimy niezapomnianą atmosferę, którą dopełni stosownie dobrana muzyka. Nasza kuchnia oferuje szeroki wybór dań ciepłych serwowanych lub podawanych w formie bufetu w podgrzewaczach i bemarach oraz dań zimnych i przekąsek. W trakcie przyjęcia udostępniamy automatyczny ekspres do kawy. Zapraszamy również do skorzystania z szerokiej oferty alkoholi w tym piwa lanego. Przy zakupie kegi piwa 20l udostępniamy do samodzielnego korzystania chłodzony roll-bar do piwa. Zapraszamy Państwa do Hotelu Dwór Karolówka w Zakopanem.

wesele zakopane

Oferta weselna

Przedstawiamy wyjątkową ofertę weselną przygotowaną specjalnie dla Państwa na ten uroczysty, niezapomniany dzień. Tak aby Młoda Para oraz Goście mogli w pełni cieszyć się tym niezwykłym wydarzeniem.

spa zakopane

Oferta przyjęć

Oferta przyjęć okolicznościowych – Restauracja hotelu zaprasza do skorzystania z oferty gastronomicznej i sal bankietowych oraz cateringu w czasie organizowania przyjęć i eventy.