+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Spa Zakopane – Oferta Gabinetów Kosmetyki i Masażu

spa zakopane

Gabinet Kosmetyczny

Oferuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz i całe ciało. Intensywne zabiegi poprawiające wygląd i strukturę skóry z użyciem ultradźwięków, fal RF lub klasyczne. Wykonujemy również zabiegi elektrokoagulacji naczynek i trwałej depilacji. Podstawowe zabiegi upiększające jak manicure i pedicure klasyczne i hybrydowe, henna, regulacja i stylizacja brwi.
spa zakopane

Karolówka Gabinet Masażu

Gabinet masażu – oferuje masaże i zabiegi modelowania sylwetki z użyciem lipovacuum urządzenia wykorzystującego próżnię i lipolasera intensywnie redukującego cellulit. Po zabiegu lipolaserem obwód poddanych zabiegowi okolic zmniejsza się już po jednym zabiegu. Masażyści rehabilitanci, specjaliści w kinezyterapii wykonują zabiegi i masaże specjalistyczne oraz relaksacyjne.
spa zakopane

Karolówka Spa Zakopane

Karolówka Spa Zakopane – strefa odnowy biologicznej bezpłatnie dla gości oddaje sauny fińskie i jacuzzi do indywidualnej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą masaży i zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów rewitalizujących i stymulująco pielęgnacyjnych na twarz i dłonie. Do Państwa dyspozycji oddajemy również siłownię, bilard i tenis stołowy…