+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1
  • W związku z wprowadzonym przez rząd stanem zagrożenia epidemiologicznego w okresie od 14.03.2020r aż do odwołania Hotel Dwór Karolówka w trosce o Nasze i Wasze bezpieczeństwo oraz zdrowie prosi o PRZEŁOŻENIE WYJAZDU i POZOSTANIE W DOMU.

  • Jeżeli posiadasz rezerwację w wyżej wymienionym terminie znajdziemy dla Ciebie nowy dogodny termin po ogłoszeniu przez GIS ustania zagrożenia. Wszystkie osoby, które opłaciły rezerwacje w tym terminie otrzymają drogą e-mail Voucher z 14 miesięcznym terminem ważności obowiązującym od dnia ustania zagrożenia.

  • Główny Inspektorat Sanitarny – aktualności
  • W okresie od 14.03.2020r aż do odwołania Restauracja Hotel Dwór Karolówka oferuje zestawy dań na wynos.

  • Aby przy zakupie naszych usług otrzymać fakturę należy koniecznie przed wpłatą podać numer NIP.

Zestaw dań oferowanych na wynos:

  • Drobiowy filet De Volaille, frytki, surówka z marchewki – cena 29,00zł
  • Kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana – cena 29,00zł
  • Karczek z grilla ziemniaki opiekane, bukiet warzyw – cena 29,00zł
  • Golonka, ziemniaki opiekane, kapusta zasmażana – cena 45,00zł
  • Pierogi z mięsem lub ruskie – cena 24,00zł

Po odbiór dań zapraszamy do Hotelu Dwór Karolówka, Zakopane ul. Chłabówka1. Wydawanie dań na wynos w specjalnie oznaczonym oknie kontaktowym recepcji hotelu – czas oczekiwania to około 20 minut. Hotel posiada bezpośrednio pod budynkiem wygodny parking.
Restauracja posiada wdrożone procedury bezpieczeństwa sanitarnego HACCP i GMP, dotyczące bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

hotel spa zakopane

Cennik Zakopane Hotel Dwór Karolówka

Ceny standardowe za pokój i jedną dobę hotelową obejmują śniadania, korzystanie z monitorowanego parkingu oraz relaks w hotelowej Strefie Spa. W Ofertach Specjalnych przedstawiamy sezonowe promocje, atrakcyjne pakiety pobytu obejmujące całodniowe wyżywienie: wczasowe, świąteczne oraz inne specjalne propozycje na wyjątkowe okazje. Sprawdź również promocje: Oferty Last Minute

 voucher zakopane

Voucher Zakopane Hotel Dwór Karolówka

Doskonały pomysł na prezent dla bliskich. Polecamy nasze pakiety, szczególnie popularny Weekend Spa oraz idealny na świętowanie rocznic lub celebrowanie uroczystych i wyjątkowych chwil Romantyczny weekend dla dwojga. Świetnym prezentem jest również Voucher SPA obejmujący możliwość skorzystania z masaży i innych zabiegów w gabinetach kosmetycznym i masażu. Ważność wykupionego vouchera 14 miesięcy.

Oferta voucherów dostępna w panelu bezpośrednich płatności elektronicznych. Vouchery posiadają 14 miesięczny termin ważności.

Podaruj najbliższym w prezencie weekend dla dwojga w Zakopanem, romantyczną kolację, zabiegi Spa.