+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Hotel Spa i Restauracja Karolówka w Zakopanem

Hotel Dwór Karolówka w Zakopanem informuje o mozliwości płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego za świadczone usługi hotelarskie.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego bezpiecznie oferujemy usługi naszego hotelu i restauracji podczas epidemii COVID-19 w Polsce.

  • We wszystkich ogólnodostępnych pomieszczeniach obowiązuje zasada “zachowania dystansu”, dlatego np. godziny spożywania posiłków na sali restauracyjnej są wcześniej rezerwowane dla poszczególnych pokoi lub co również rekomendujemy, dania mogą być dostarczane do pokoi hotelowych.

  • Śniadanie będzie serwowane w postaci bufetu, który obsługuje obsługa hotelu i podaje wybrane zestawy i napoje.

  • W pokojach oprócz zwyczajowo znajdujących się kosmetyków myjących znajduje się środek do dezynfekcji rąk.

  • Pokoje po każdorazowym pobycie gości podlegają starannej dezynfekcji i ozonowaniu, jednak aby ograniczyć możliwość ewentualnego zakażenia rezygnujemy ze sprzątania pokoi w czasie pobytu, wyjątkiem jest specjalne życzenie gościa.

  • Uzupełnianie środków higienicznych i wymiana ręczników jest dokonywana na życzenie po zgłoszeniu w recepcji hotelu.

  • Nie rekomendujemy korzystania z jacuzzi i saun, ale dopuszczamy na własną odpowiedzialność klienta. Sauny i jacuzzi rezerwujemy do użytku prywatnego. Pomieszczenia te są każdorazowo po skorzystaniu przez gości ozonowane.

zakopane hotel

O hotelu

Hotel Dwór Karolówka – regionalny hotel w stylu zakopiańskim. Idealne miejsce na weekend we Dwoje, rodzinne wczasy oraz ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią aktywny odpoczynek otoczeniu natury. Strefa odnowy biologicznej oferuje zabiegi kosmetyczne, masaże, laserowe i próżniowe techniki modelowania sylwetki. Bezpłatny dostęp do saun i jacuzzi pozwoli Państwu się zrelaksować oraz zadbać o zdrowie i urodę.
zakopane hotel pokoje

Pokoje

Komfortowe pokoje stylizowane regionalnie z dodatkowymi udogodnieniami. Każdy pokój wyposażony jest w TV z DVD, lodówkę, elektryczny czajnik wraz z serwisem i łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną oraz suszarką do włosów. Recepcja hotelowa jest czynna całodobowo. Do dyspozycji gości hotel oddaje pokoje jedno, dwuosobowe, rodzinne dwupokojowe studia oraz wygodne apartamenty.
zakopane hotel restauracja karolówka

Restauracja

Hotelowa Restauracja Karolówka w Zakopanem oferuje bogate i różnorodne menu oparte na oryginalnych recepturach kuchni regionalnej i produktach ekologicznych z rejonu Podhala, które są specjalnością naszej kuchni.
zakopane hotel bar

Caffe & Bar

Bogaty wybór drinków i alkoholi, wyśmienita kawa Vergnano, oryginalne desery oraz regionalne ciasta – czyli prawdziwy relaks w klubowej atmosferze Caffe & Bar Hotelu Dwór Karolówka w Zakopanem – Zapraszamy!
zakopane hotel dla rodzin z dziećmi

Dwór Karolówka hotel dla dzieci

Czekają na Państwa rodzinne studia dwupokojowe z udogodnieniami, specjalne menu dla maluchów w naszej restauracji oraz bogaty program wycieczek.
zakopane hotel karolówka

Zakopane

Zakopane i Tatry to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, niepowtarzalny ze względu na otaczającą przyrodę oraz specyfikę żywego podhalańskiego folkloru.