+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Hotel Spa i Restauracja Karolówka w Zakopanem

Zmiany dotyczące oferty w okresie epidemii - po zdjęciu rządowych ograniczeń związanych z epidemią, a w trosce o zdrowie nas wszystkich.

Od 4 maja 2020 w związku z ogłoszonym komunikatem przez Ministerstwo Rozwoju, w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym i zgodnie z wydanymi wytycznymi będziemy bezpiecznie oferować usługi naszego hotelu i restauracji podczas epidemii koronawirusa w Polsce.

  • Hotel ograniczy rezerwację dostępnych miejsc noclegowych tak aby nie przekraczać dozwolonej liczby gości jednocześnie przebywających w hotelu.

  • We wszystkich ogólnodostępnych pomieszczeniach obowiązuje zasada “zachowania bezpiecznego dystansu – 2m”, dlatego np. godziny spożywania posiłków na sali restauracyjnej będą wcześniej rezerwowane dla poszczególnych pokoi lub co rekomendujemy, dania mogą być dostarczane do pokoi hotelowych.

  • Śniadanie będzie serwowane bez ogólnie dostępnego bufetu, obsługa hotelu będzie podawać wybrane zestawy i napoje.

  • W pokojach oprócz zwyczajowo znajdujących się kosmetyków myjących znajduje się środek do dezynfekcji rąk.

  • Pokoje po każdorazowym pobycie gości podlegają starannej dezynfekcji, jednak aby ograniczyć możliwość ewentualnego zakażenia rezygnujemy ze sprzątania pokoi w czasie pobytu, wyjątkiem jest specjalne życzenie gościa. Cała kubatura pokoju dezynfekowana jest ozonem.

  • Uzupełnianie środków higienicznych i wymiana ręczników będzie dokonywana po zgłoszeniu w recepcji hotelu.

  • Zawieszamy możliwość korzystania z jacuzzi i saun

zakopane hotel

O hotelu

Hotel Dwór Karolówka – regionalny hotel w stylu zakopiańskim. Idealne miejsce na weekend we Dwoje, rodzinne wczasy oraz ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią aktywny odpoczynek otoczeniu natury. Strefa odnowy biologicznej oferuje zabiegi kosmetyczne, masaże, laserowe i próżniowe techniki modelowania sylwetki. Bezpłatny dostęp do saun i jacuzzi pozwoli Państwu się zrelaksować oraz zadbać o zdrowie i urodę.
zakopane hotel pokoje

Pokoje

Komfortowe pokoje stylizowane regionalnie z dodatkowymi udogodnieniami. Każdy pokój wyposażony jest w TV z DVD, lodówkę, elektryczny czajnik wraz z serwisem i łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną oraz suszarką do włosów. Recepcja hotelowa jest czynna całodobowo. Do dyspozycji gości hotel oddaje pokoje jedno, dwuosobowe, rodzinne dwupokojowe studia oraz wygodne apartamenty.
zakopane hotel restauracja karolówka

Restauracja

Hotelowa Restauracja Karolówka w Zakopanem oferuje bogate i różnorodne menu oparte na oryginalnych recepturach kuchni regionalnej i produktach ekologicznych z rejonu Podhala, które są specjalnością naszej kuchni.
zakopane hotel bar

Caffe & Bar

Bogaty wybór drinków i alkoholi, wyśmienita kawa Vergnano, oryginalne desery oraz regionalne ciasta – czyli prawdziwy relaks w klubowej atmosferze Caffe & Bar Hotelu Dwór Karolówka w Zakopanem – Zapraszamy!
zakopane hotel dla rodzin z dziećmi

Dwór Karolówka hotel dla dzieci

Czekają na Państwa rodzinne studia dwupokojowe z udogodnieniami, specjalne menu dla maluchów w naszej restauracji oraz bogaty program wycieczek.
zakopane hotel karolówka

Zakopane

Zakopane i Tatry to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, niepowtarzalny ze względu na otaczającą przyrodę oraz specyfikę żywego podhalańskiego folkloru.