+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Hotel Spa i Restauracja Karolówka w Zakopanem

  • W związku z wprowadzonym przez rząd stanem zagrożenia epidemiologicznego w okresie od 14.03.2020r aż do odwołania Hotel Dwór Karolówka w trosce o Nasze i Wasze bezpieczeństwo oraz zdrowie prosi o PRZEŁOŻENIE WYJAZDU i POZOSTANIE W DOMU.

  • Jeżeli posiadasz rezerwację w wyżej wymienionym terminie znajdziemy dla Ciebie nowy dogodny termin po ogłoszeniu przez GIS ustania zagrożenia. Wszystkie osoby, które opłaciły rezerwacje w tym terminie otrzymają drogą e-mail lub pocztową Voucher z 14 miesięczym terminem ważności obowiązującym od dnia ustania zagrożenia.

  • Główny Inspektorat Sanitarny – aktualności
  • W okresie od 14.03.2020r aż do odwołania Restauracja Hotel Dwór Karolówka oferuje zestawy dań na wynos.

zakopane hotel

O hotelu

Hotel Dwór Karolówka – regionalny hotel w stylu zakopiańskim. Idealne miejsce na weekend we Dwoje, rodzinne wczasy oraz ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią aktywny odpoczynek otoczeniu natury. Strefa odnowy biologicznej oferuje zabiegi kosmetyczne, masaże, laserowe i próżniowe techniki modelowania sylwetki. Bezpłatny dostęp do saun i jacuzzi pozwoli Państwu się zrelaksować oraz zadbać o zdrowie i urodę.
zakopane hotel pokoje

Pokoje

Komfortowe pokoje stylizowane regionalnie z dodatkowymi udogodnieniami. Każdy pokój wyposażony jest w TV z DVD, lodówkę, elektryczny czajnik wraz z serwisem i łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną oraz suszarką do włosów. Recepcja hotelowa jest czynna całodobowo. Do dyspozycji gości hotel oddaje pokoje jedno, dwuosobowe, rodzinne dwupokojowe studia oraz wygodne apartamenty.
zakopane hotel restauracja karolówka

Restauracja

Hotelowa Restauracja Karolówka w Zakopanem oferuje bogate i różnorodne menu oparte na oryginalnych recepturach kuchni regionalnej i produktach ekologicznych z rejonu Podhala, które są specjalnością naszej kuchni.
zakopane hotel bar

Caffe & Bar

Bogaty wybór drinków i alkoholi, wyśmienita kawa Vergnano, oryginalne desery oraz regionalne ciasta – czyli prawdziwy relaks w klubowej atmosferze Caffe & Bar Hotelu Dwór Karolówka w Zakopanem – Zapraszamy!
zakopane hotel dla rodzin z dziećmi

Dwór Karolówka hotel dla dzieci

Czekają na Państwa rodzinne studia dwupokojowe z udogodnieniami, specjalne menu dla maluchów w naszej restauracji oraz bogaty program wycieczek.
zakopane hotel karolówka

Zakopane

Zakopane i Tatry to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, niepowtarzalny ze względu na otaczającą przyrodę oraz specyfikę żywego podhalańskiego folkloru.