+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Restauracja Karolówka w Zakopanem

romantyczna kolacja dla dwojga zakopane

Romantyczna kolacja we Dwoje

Zapraszamy na romantyczną kolację przy świecach ze specjalnie dobranym menu na takie wyjątkowe okazje.

 wesele zakopane

Wesele Zakopane Restauracja Hotelu Dwór Karolówka

Wesele w Zakopanem Hotel Dwór Karolówka to nasza szczególna oferta na przyjęcia weselne u podnóża Tatr

Karolówka Regionalna Restauracja w Zakopanem

Restauracja karolówka
Nasza kuchnia specjalizuje się w daniach regionalnych oraz lekkiej kuchni śródziemnomorskiej. W naszej Restauracji wprowadziliśmy nową, zdrową technologię przygotowania potraw Sous vide – czyli gotowanie w próżni. Przygotowane w ten sposób mięso zachowuje swój niepowtarzalny smak i delikatność a jest przy tym wyjątkowo lekkostrawne. Nasi klienci mogą wybierać w bogatym menu zawierającym różne gatunki mięs, ryb oraz potrawy kuchni wegetariańskiej.
Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego, dbamy o duży wybór regionalnych specjałów oraz sałatek. W czasie śniadań kawa do dyspozycji gości z ekspresu automatycznego jest bez limitu. Śniadania odbywają się na sali restauracyjnej w godzinach 8:00 – 10:00.
Na obiady i kolacje a’la carte zapraszamy między 12:00 a 22:00. Wraz z nastaniem ciepłych i słonecznych dni posiłki można także spożywać na tarasie korzystając z uroków bezpośredniego sąsiedztwa Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Do Państwa dyspozycji oddajemy grilla w ogrodzie. Na życzenie klientów organizujemy biesiady góralskie z oryginalnymi regionalnymi potrawami, przy muzyce kapeli góralskiej..

Specjalne oferty Restauracji Karolówka – Rezerwacje i dodatkowe informacje pod numerem tel. 18 201 13 17


Nasza Restauracja pracuje zgodnie z procedurami HACCP zapewniając najwyższą jakość i bezpieczeństwo serwowanych potraw. Otrzymaliśmy również rekomendację projektu Smaki Podhala smakipodhala.eu