+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1

Konferencje Zakopane - oferta konferencyjna Hotelu Dwór Karolówka

Lokalizacja hotelu w otoczeniu lasów parku narodowego tuż u podnóża Tatr, stwarza dogodne warunki do organizacji plenerowych imprez integracyjnych, połączonych z aktywnym spędzaniem czasu na łonie wyjątkowej tatrzańskiej przyrody zarówno w lecie i zimie.
Hotel oddaje do Państwa dyspozycji: klimatyzowaną salę konferencyjną w pełni wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny, komfortową salę klubową z wyposażeniem audiowizualnym oraz elegancką salę bankietową w aranżacji regionalnej. Każda z trzech sal mieści ok. 60 osób. Przestronny, otoczony lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego ogród hotelowy stanowi świetną przestrzeń do imprez plenerowych. Szczególnym atutem Hotelu Dwór Karolówka jest duży parking, wygodnie mieszczący również autokary.

Wyposażenie konferencyjne:

  • ekran
  • mikrofony z systemem nagłaśniającym
  • klimatyzacja
  • flipchart
  • rzutnik pisma
  • projektor multimedialny
  • Internet Wi-Fi

Do dyspozycji Gości jest także kserokopiarka, fax, oraz sprzęt audiowizualny umożliwiający odtwarzanie filmów DVD.

Personel Hotelu Dwór Karolówka zapewni Państwu pełną i profesjonalną obsługę konferencji, w tym serwis kawowy – kawa z automatycznych ekspresów. Restauracja oferuje szerokie menu posiłków serwowanych lub w formie bufetu.
Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę gastronomiczną.
KONFERENCYJNA OFERTA GASTRONOMICZNA DLA GRUP

Konferencje Zakopane – Hotel Dwór Karolówka

Dla organizatorów konferencji, którzy korzystają również z bazy noclegowej i oferty gastronomicznej restauracji hotelu przewidujemy specjalny rabat.
Cieszy nas, że wielu Gości doceniło nasze starania i zaangażowanie w realizację różnego rodzaju spotkań, konferencji oraz szkoleń.

Konferencje Zakopane Hotel Dwór Karolówka
Informacji udziela Dział Marketingu
tel. +48 18 201 13 17
e-mail: marketing@karolowka.pl