+48 18 20 11 317 mobile + 48 728 864 485 Karolówka Hotel Zakopane ul. Chłabówka 1
baseny termalne Hotel Dwór Karolówka*** znajduje się w odległości 13 km od Basenów Termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. (dojazd samochodem osobowym – 15 min, możliwe jest również korzystanie z komunikacji miejskiej).

Stała współpraca z Termami Bukovina pozwala przedstawić naszym gościom atrakcyjną ofertę wypoczynku.

Baseny Termalne w Bukowinie Tatrzańskiej posiadają wodę o specyficznej mineralizacji i unikalnym składzie mikroelementów, z temperaturą wody utrzymującą się w granicach 27-36°C co sprawia, że kąpiele zapewniają doskonały relaks. Terma Bukowina posiada 6 basenów zewnętrznych oraz 6 wewnętrznych. W strefie dla dzieci i młodzieży przewidziano szereg atrakcji: zjeżdżalnie, specjalne pływalnie dla najmłodszych.
Noc basenów – Impreza organizowana cyklicznie z niezwykłymi atrakcjami, świetną muzyką. Informacje szczegółowe na stronie: www.termybukowina.pl lub w recepcji.

Pakiet Baseny Termalne – sprawdź sezonowe rabaty!

Oferta nie obowiązuje w okresie Świąt Bożego Narodzenia , Świąt Wielkanocnych, Noworocznym, Majówki, Bożego Ciała,Długiego weekendu sierpniowego. Aktualna pełna oferta Termy Bukovina dostępna jest w recepcji hotelowej.